VDS
Sanallaştırmada üst düzey teknoloji ve gelişmiş donanım altyapısı ile bulutların üzerinde bir yolculuğa saniyeler içerisinde hazır olun!
1 GB
2 GB
3 GB
4 GB
5 GB
6 GB
7 GB
8 GB
10 GB
12 GB
CPU 1 CORE
RAM 1 GB ECC
HDD 30 GB
AYLIK 15 TL
CPU 1 CORE
RAM 2 GB ECC
HDD 35 GB
AYLIK 25 TL
CPU 1 CORE
RAM 3 GB ECC
HDD 40 GB
AYLIK 35 TL
CPU 2 CORE
RAM 4 GB ECC
HDD 40 GB
AYLIK 45 TL
CPU 2 CORE
RAM 5 GB ECC
HDD 45 GB
AYLIK 50 TL
CPU 3 CORE
RAM 6 GB ECC
HDD 50 GB
AYLIK 60 TL
CPU 3 CORE
RAM 7 GB ECC
HDD 55 GB
AYLIK 70 TL
CPU 4 CORE
RAM 8 GB ECC
HDD 60 GB
AYLIK 85 TL
CPU 5 CORE
RAM 10 GB ECC
HDD 70 GB
AYLIK 100 TL
CPU 6 CORE
RAM 12 GB ECC
HDD 80 GB
AYLIK 115 TL
KODZER İLE ZİRVEYE
HIZLI ÖDEME
Mobil ödeme, kredi kartı, havale, eft, papara, ptt gibi ödeme yöntemleriyle ödeme yapar yapmaz saniyeler içerisinde otomatik olarak ödemeniz onaylanır. Böylece beklemenize gerek kalmadan sipariş verebilirsiniz.
7 / 24 DESTEK
7/24 teknik destek olarak destek talepleriniz kısa sürede yanıtlanır. Ayrıca satış öncesi bizlere ulaşmanız için canlı destek üzerinden 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz, bu sayede hem satış öncesi hemde satış sonrası bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.
FİYAT PEFORMANS
Uygun fiyatlar ve yüksek performans için tek tercihiniz Kodzer olmalı, fiyatlarımızın uygunluğu konusunda kabin sunucularımızdan veri merkezi hattımıza kadar her şey kendimize ait. Sizlere en uygun fiyatı sunarken aynı zamanda en yüksek kaliteyi vermek için uğraşıyoruz.
ANLIK YÖNETİM PANELİ
Özel VDS yönetim panelimiz ile sunucunuzu anlık olarak kontrol edebilirsiniz, isterseniz sadece kapat/aç isterseniz format işleminden iso değişimine tüm işlemlerinizi özel kodlama VDS panelimiz üzerinden yapabileceksiniz ve en önemlisi bu işlemler için ek ücret talep etmiyoruz.
MÜKEMMEL DESTEK
7/24 destek sözümüz sadece cevap verip bırakmak değil, sizlerin sorununu çözene kadar sorunu araştırmaktır. Sorununuz çözülene kadar bizlere 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz, destek ekiplerimiz alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır.
VERİ GÜVENLİĞİ
Veri güvenliğiniz konusunda gerek SSL sertifikamız gerekse diğer önlemlerimize gizlilik koşulları üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Verileriniz Kodzer ile güvence altında.
Size sağladıklarımız KURUMSAL DONANIM
Bu donanımlar kurumsal işlemler için özel olarak ayarlanmıştır.
  • Dell ve HP sunucular
  • Cloud alt yapısı
  • Otomatik yedek sistemi
  • Özel yönetim paneli
  • Yüksek performans
  • Türkiye Lokasyon
SIK SORULAN SORULAR
Saldırı koruması mevcut mudur?
Kodzer bünyesinde barınan tüm sunucularda Türk Telekom ve NetFactor saldırı korumaları mevcuttur. Ek olarak Kodzer bünyesinde kendimize ait Juniper MX serisi router cihazlarımız bulunmaktadır.
Teslimat süresi nedir?
Ödeme sonrası, siparişiniz otomasyon tarafından otomatik olarak saniyeler içerisinde kurulmaktadır.
Sunucumun yönetim paneli mevcut mudur?
Sunucunuza tek tıkla saniyeler istediğiniz işletim sistemini kurabilirsiniz. Paneliniz üzerinden sunucunuzu aktif edebilir/kapatabilirsiniz.
Sanal sunucular üzerinde trafik limiti var mıdır?
Kodzer üzerindeki tüm hizmetlerde internet hattını doya doya kullanabilmeniz için trafik için bir limit mevcut değildir.
İlerleyen zamanlarda paketimi düşürebilir/yükseltebilir miyim?
Paketinizi istediğiniz gibi tek tık ile otomasyon üzerinden yükseltebilmenizle beraber, paketinizi sanallaştırma mantığından dolayı düşüremezsiniz.